Gwiazdkowa Niespodzianka

Gwiazdkowa Niespodzianka dla dzieci z Zelowa była niesamowitym czasem kiedy choć przez dwie godziny nasza główna sala wypełniona była dziećmi i rodzicami. W Sali było 80 miejsc siedzących, a i to nie wystarczyło i część rodziców stała w przejściu lub korytarzyku. Musieliśmy przeprowadzić dwie tury i podzielić zaproszenia na dwie różne godziny tego samego dnia.

To był czas kiedy mogliśmy podzielić się Ewangelią i tym co dla naszego małego zboru jest ważne – Dobrą Nowiną o Chrystusie. Dzieci wraz z rodzicami usłyszały historię stworzenia i zbawienia przez Jezusa.

Udało nam się zaprosić do współpracy zespół muzyczny, składający się z młodych ludzi ze Zboru w Łodzi. Dzięki nim zaśpiewaliśmy wspólnie z przybyłymi kolędy i piosenki uwielbiające Boga dla dzieci. Później dzieci otrzymały paczki, które otworzyły wspólnie z innymi na koniec spotkania.

To był naprawdę dobry czas, kiedy nieznani nam dotąd ludzie mogli zobaczyć nas i przekonać się kim jesteśmy oraz w co wierzymy. Dziękujemy Bogu, że dał nam taką możliwość aby być choć małą iskrą na otaczającej nas społeczności ludzi.

Modlimy się, aby zasiane słowo wykonało swoją pracę i chociaż część tych dzieci oraz rodzin pozna Chrystusa osobiście.

Leave a Reply

Your email address will not be published.